Наш опрос

Як Ви вважаєте, чи є військове рішення війни на Донбасі
Всего ответов: 77

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Членство в организации СИЧ-КР

4. ПОРЯДОК НАБУТТЯ І ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА У ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ 

 

4.1. Членство у Громадській організації є добровільним. Добровільність передбачає право особи на вільну участь або неучасть у громадському об'єднанні, у тому числі у вступі в таке об'єднання або припиненні членства (участі) в ньому.

4.2. Засновники Громадської організації автоматично стають її членами.

4.3. Членами Громадської організації можуть бути бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 14 років і які:

- розділяють цілі, мету і задачі Громадської організації;

- приймають участь в діяльності Громадської організації;

- дотримуються Статуту Громадської організації.

4.4. Члени Громадської організації самостійно здійснюють управління діяльністю, визначають напрямки діяльності Громадської організації на засіданнях загальних зборів членів Громадської організації.

4.5. Члени Громадської організації, незалежно від форми членства, мають рівні права і несуть рівні обов'язки.

4.6. Члени Громадської організації не мають права на частку майна та не відповідають за зобов'язаннями Громадської організації. Доходи або майно (активи) Громадської організації не підлягають розподілу між його членами (учасниками) і не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена (учасника) Громадської організації, його посадових осіб (крім оплати праці та відрахувань на соціальні заходи).

4.7. Прийом у члени Громадської організації здійснюється на підставі рішення уповноваженого виконавчого органу - Правління Громадської організації.

4.8. Прийом у члени Громадської організації здійснюється на підставі письмової заяви вступаючого із заповненням картки члена Громадської організації.

4.9. Права члена Громадської організації виникають з моменту прийняття рішення Павлінням.

4.10. Членство у Громадській організації підтверджується карткою члена Громадської організації. При членстві у Громадській організації кандидат зобов'язаний сплачувати періодичні внески членів Громадської організації.

4.11. Розмір членських внесків та форма членської картки затверджуються загальними зборами членів Громадської організації

4.12. Первинний облік членів Громадської організації здійснюється Правлінням Громадської організації.

4.13. Підставами для припинення членства у Громадській організації є:

- письмова заява члена Громадської організації про вихід з неї;

- смерть громадянина - члена Громадської організації;

- саморозпуск або реорганізація Грромадської організації;

- виключення з членів Громадської організації.

4.14. Член Громадської організації може бути виключений з Громадської організації рішенням загальних зборів членів Громадської організації. Права члена Громадської організації припиняються з моменту прийняття рішення загальними зборами членів Громадської організації.

4.15. Підставами для виключення з членів Громадської організації є:

- вчинення дій, що завдають шкоди інтересам Громадської організації;

- порушення Статуту Громадської організації;

- систематичне невиконання рішень загальних зборів членів Громадської організації, прийнятих відповідно до їх компетенції;

- систематична несплата членських внесків;

- фактична систематична бездіяльність;

- дискредитація Громадської організації своєю поведінкою.

4.16. У разі добровільного виходу з членів Громадської організації письмова заява подається до Правління Громадської організації. Права члена Громадської організації в разі добровільного виходу з членів Громадської організації припиняються з моменту подачі заяви до Правління Громадської організації.

4.17. Припинення членства здійснюється за рішенням загальних зборів членів Громадської організації, прийнятим більшістю голосів.

4.18. Права члена Громадської організації не можуть бути передані третім особам.
4.19. При виході члена зі складу Громадської організації вступні та періодичні внески членів Громадської організації поверненню не підлягають.

Вход на сайт

Поиск

Календарь

«  Октябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записей